Regulamin

Ubezpieczenia Olsztyn jest moderowanym katalogiem stron www biur ubezpieczeniowych, czyli zbiorem linków oraz informacji na temat biur ubezpieczeniowych na terenie Olsztyna i całego kraju. Każdy może zaproponować dołączenie strony WWW biura ubezpieczeniowego do Katalogu. Katalog Ubezpieczenia Olsztyn jest darmowy i przyjazny wyszukiwarkom. Witryna zostanie dodana do Katalogu po spełnieniu wymagań określonych w niniejszym Regulaminie.

Postanowienia ogólne:

 • Każdy odwiedzający katalog powinien zapoznać się najpierw z obowiązującym w katalogu regulaminem.
 • Osoba odwiedzająca nie może działać na szkodę katalogu i jego użytkowników.
 • Internauci mogą komentować wpisy w katalogu, głosować i zgłaszać błędy.
 • Nie odpowiadamy za zawartość stron widniejących w katalogu oraz za treści komentarzy pisanych przez internautów.
 • Dodając wpis lub komentarz w katalogu akceptujesz regulamin.


Kryteria przyjęcia witryny do katalogu:

 1. Witryna WWW powinna stanowić wartość dla użytkownika.
 2. Wypełniając formularz zgłoszeniowy należy przestrzegać wyświetlanych wskazówek. Niedbale wypełnione zgłoszenie (np tytuł lub opis będący listą słów kluczowych) może być powodem odrzucenia strony.
 3. Opis powinien odzwierciedlać zawartość zgłaszanej strony biura ubezpieczeniowego. Powinien być napisany poprawną polszczyzną.
 4. Katalog stron nie przyjmuje stron o treści erotycznej, hazardu w żadnej formie, zakładów sportowych, buków, rapidshare,  downloadów, warezów etc… oraz innych witryn nakłaniających do łamania prawa bądź służących do wymiany plików, łamania praw autorskich.
 5. Witryna WWW nie może zawierać treści rasistowskich, faszystowskich, propagujących przemoc, wzywających do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym, a także stron propagujących treści uznane powszechnie za naganne moralnie oraz naruszających zasady etykiety.
 6. Strona nie może być w trakcie budowy lub niedokończona.
 7. Nie przyjmujemy stron powielających treści już obecne w katalogu.
 8. W przypadku zgłoszeń, iż witryna już nie istnieje (dotyczy również witryn zaparkowanych) administracja zastrzega sobie prawo edycji i wprowadzenia zmian we wpisie oraz jej usunięcia.
 9. Wpisy zawierające strony w języku innym, niż polski mogą zostać odrzucone.
 10. Nie akceptujemy stron błędnie wyświetlających się w popularnych przeglądarkach internetowych, oraz stron zawierających wirusy, trojany lub szkodliwe oprogramowanie.
 11. Za treść wpisu zgłoszonej strony do katalogu odpowiada osoba zgłaszająca.
 12. Strona zostanie usunięta jeśli formularzu dodawania stron podamy opis wygenerowany przez program go tworzący na podstawie synonimów.
 13. Witryna zawierająca treści związane z narkotykami, niedozwolonymi substancjami lub sprzedażą piwa i mocnych alkoholi nie zastanie dodana.
 14. Wpisy oczekujące moderowane są co 48h w dni robocze, jednak właściciel katalogu zastrzega sobie możliwość wydłużenia oczekiwania na moderację do 7 dni z przyczyn osobistych.
 15. Regulamin Katalogu Ubezpieczenia Olsztyn może ulec zmianie, dodając stronę akceptujesz regulamin

Zobacz również

Ubezpieczenia Olsztyn – Miłaszewski

Ubezpieczenia Olsztyn – Miłaszewski

Adres:pl. K.Pułaskiego 3/1 10-514 Olsztyn

Jesteśmy doświadczoną Multiagencją sprzedającą ubezpieczenia z wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych. Działamy od 1997r. Ubezpieczamy zarówno osoby prywatne jak i firmy. Staramy się wybrać najlepsze ubezpieczenia. Liczy się nie tylko sama cena, ale również jakość i zakres danego ubezpieczenia, to jak wysokie

Nasza ocena: 100%, na 100%| 2 komentarze | Kategorie: Polecane obiekty, Ubezpieczenia Olsztyn
MAXIMUS BROKER – ubezpieczenia Toruń

MAXIMUS BROKER – ubezpieczenia Toruń

Adres:ul. Szosa Chełmińska 164 87-100 Toruń

Maximus Broker jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm  w branży brokerskiej. Zdobywamy doświadczenie i wiedzę od 2001 r. Z każdym rokiem współpracujemy z większą ilością klientów, poszerzamy grono współpracowników i dos

Nasza ocena: 100%, na 100%| brak komentarzy | Kategorie: Polecane obiekty, Ubezpieczenia Toruń
Ubezpieczenia Łódź, biuro ubezpieczeniowe w Łodzi

Ubezpieczenia Łódź, biuro ubezpieczeniowe w Łodzi

Adres:ul. Rojna 41 91-134 Łódź

Agencje Ubezpieczeń specjalizują się w doradztwie oraz sprzedaży produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym. Kierując się dobrem oraz potrzebami Klientów, pomagamy dobrać najkorzystniejszy zakres ochrony. Wsp

Nasza ocena: 60%, na 100%| 1 komentarz | Kategorie: Polecane obiekty, Ubezpieczenia Łódź
Ubezpieczenia Olsztyn - dodaj obiekt Ubezpieczenia Olsztyn - weś udział w dyskusji na naszym forum
Ubezpieczasz się w biurze z Twojego miasta?