Regulamin

Ubezpieczenia Olsztyn jest moderowanym katalogiem stron www biur ubezpieczeniowych, czyli zbiorem linków oraz informacji na temat biur ubezpieczeniowych na terenie Olsztyna i całego kraju. Każdy może zaproponować dołączenie strony WWW biura ubezpieczeniowego do Katalogu. Katalog Ubezpieczenia Olsztyn jest darmowy i przyjazny wyszukiwarkom. Witryna zostanie dodana do Katalogu po spełnieniu wymagań określonych w niniejszym Regulaminie.

Postanowienia ogólne:

 • Każdy odwiedzający katalog powinien zapoznać się najpierw z obowiązującym w katalogu regulaminem.
 • Osoba odwiedzająca nie może działać na szkodę katalogu i jego użytkowników.
 • Internauci mogą komentować wpisy w katalogu, głosować i zgłaszać błędy.
 • Nie odpowiadamy za zawartość stron widniejących w katalogu oraz za treści komentarzy pisanych przez internautów.
 • Dodając wpis lub komentarz w katalogu akceptujesz regulamin.


Kryteria przyjęcia witryny do katalogu:

 1. Witryna WWW powinna stanowić wartość dla użytkownika.
 2. Wypełniając formularz zgłoszeniowy należy przestrzegać wyświetlanych wskazówek. Niedbale wypełnione zgłoszenie (np tytuł lub opis będący listą słów kluczowych) może być powodem odrzucenia strony.
 3. Opis powinien odzwierciedlać zawartość zgłaszanej strony biura ubezpieczeniowego. Powinien być napisany poprawną polszczyzną.
 4. Katalog stron nie przyjmuje stron o treści erotycznej, hazardu w żadnej formie, zakładów sportowych, buków, rapidshare,  downloadów, warezów etc… oraz innych witryn nakłaniających do łamania prawa bądź służących do wymiany plików, łamania praw autorskich.
 5. Witryna WWW nie może zawierać treści rasistowskich, faszystowskich, propagujących przemoc, wzywających do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym, a także stron propagujących treści uznane powszechnie za naganne moralnie oraz naruszających zasady etykiety.
 6. Strona nie może być w trakcie budowy lub niedokończona.
 7. Nie przyjmujemy stron powielających treści już obecne w katalogu.
 8. W przypadku zgłoszeń, iż witryna już nie istnieje (dotyczy również witryn zaparkowanych) administracja zastrzega sobie prawo edycji i wprowadzenia zmian we wpisie oraz jej usunięcia.
 9. Wpisy zawierające strony w języku innym, niż polski mogą zostać odrzucone.
 10. Nie akceptujemy stron błędnie wyświetlających się w popularnych przeglądarkach internetowych, oraz stron zawierających wirusy, trojany lub szkodliwe oprogramowanie.
 11. Za treść wpisu zgłoszonej strony do katalogu odpowiada osoba zgłaszająca.
 12. Strona zostanie usunięta jeśli formularzu dodawania stron podamy opis wygenerowany przez program go tworzący na podstawie synonimów.
 13. Witryna zawierająca treści związane z narkotykami, niedozwolonymi substancjami lub sprzedażą piwa i mocnych alkoholi nie zastanie dodana.
 14. Wpisy oczekujące moderowane są co 48h w dni robocze, jednak właściciel katalogu zastrzega sobie możliwość wydłużenia oczekiwania na moderację do 7 dni z przyczyn osobistych.
 15. Regulamin Katalogu Ubezpieczenia Olsztyn może ulec zmianie, dodając stronę akceptujesz regulamin

Zobacz również

MultiUbezpieczenia s.c. w Toruniu – ubezpieczenia komunikacyjne

MultiUbezpieczenia s.c. w Toruniu – ubezpieczenia komunikacyjne

Adres:87-100 Toruń, ul. Brejskiego 2F

Współpraca z grupą wiodących towarzystw pozwala na oferowanie klientom szerokiego dostępu do rynku ubezpieczeń oraz stwarza możliwość porównania ofert i wyboru optymalnego wariantu ubezpieczenia. MultiUbezpieczenia s.c. zajmuje się obsługą ubezpieczeniową klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Specjalizujemy się w obsłudze

Nasza ocena: 100%, na 100%| brak komentarzy | Kategorie: Polecane obiekty, Ubezpieczenia Toruń
Serwis komputerowy dla firm ubezpieczeniowych

Serwis komputerowy dla firm ubezpieczeniowych

Adres:Warszawa

Warto poświęcić kilka chwil, ja to zrobiłem i zachęcam do zapoznania się z ofertą wszechstronnego serwisu komputerowego, który oferuje swoją ofertę mieszkańcom całej Warszawy i okolic. Jeśli masz kłopot z sprzętem czy notebookiem warto

Nasza ocena: 80%, na 100%| brak komentarzy | Kategorie: Polecane obiekty
Prévoir, ubezpieczenia Białystok

Prévoir, ubezpieczenia Białystok

Adres:ul. Warszawska 1A 15-062 Białystok

Głównym celem, jaki sobie stawiamy jest ochrona finansowa rodzin. Nasze produkty, dostosowane do różnych potrzeb i przedziałów wiekowych, pozwalają zabezpieczyć rodzinę przed konsekwencjami nieprzewidzianych zdarzeń losowych (choroba ,wypad

Nasza ocena: 100%, na 100%| brak komentarzy | Kategorie: Polecane obiekty, Ubezpieczenia Białystok
Ubezpieczenia Olsztyn - dodaj obiekt Ubezpieczenia Olsztyn - weś udział w dyskusji na naszym forum
Jak wysokie ubezpieczenie płacisz za samochód?