O nas

Serwis Ubezpieczenia Olsztyn powstał z myślą o biurach ubezpieczeniowych z Olsztyna jak i całej Polski. Nasz katalog agencji ubezpieczeniowych jest moderowany co oznacza wyłącznie wartościowe wpisy na naszej stronie. Każdy wpis jest czytany i oceniany przez nasz zespół. Umieszczenie strony w naszym katalogu ma wpływ na pozycję strony w wyszukiwarkach tym samym zwiększa ilość potencjalnych klientów. Dodanie strony do katalogu Ubezpieczenia Olsztyn jest darmowe. Serwis Ubezpieczenia Olsztyn ma na celu wymianę informacji dotyczących biur ubezpieczeniowych i ubezpieczeń, które te biura oferują. Ciągle się rozwijamy i jesteśmy otwarci na Państwa propozycje  dotyczące naszego serwisu Ubezpieczenia Olsztyn.

Dodawanie obiektów

Dodawanie obiektów do naszego katalogu jest darmowe. Po akceptacji administratora, dany wpis zostaje dodany do naszego katalogu biur ubezpieczeniowych. Dodany wpis w naszym katalogu ma wpływ na pozycję twojej strony w wyszukiwarkach!

System oceniania

nasza ocena:
to ocena subiektywna, wpływ na ocenę wystawioną przez serwis Ubezpieczenia Olsztyn ma:

  • staranność wysłanego opisu danej strony ubezpieczeniowej
  • wygląd strony biura ubezpieczeniowego
  • zawarta treść danej strony www
  • łatwość w dostępie informacji, system nawigacyjny

 

ocena urzytkowników:

  • każdy odwiedzający katalog Ubezpieczenia Olsztyn może zagłosować na dane biuro ubezpieczeniowe
  • można głosować raz na 24 godz. na dane biuro ubezpieczeniowe

Komentarze Ubezpieczenia Olsztyn

Zapraszamy do dzielenia się opiniami o danej agencji ubezpieczeniowej. Jeżeli posiadasz pozytywne lub negatywne opinie o danym obiekcie podziel się nimi z innymi. Komentarze nie wymagają logowania są jednak moderowane i publikowane dopiero po akceptacji. Umieszczanie linków do innych stron w komentarzu automatyczne powoduje brak publikacji danego komentarza w serwisie Ubezpieczenia Olsztyn.

Forum Ubezpieczenia Olsztyn

Zapraszamy do dyskusji na naszym forum. Wyrażanie opinni na forum Ubezpieczenia Olsztyn wymaga rejestracji. Podziel się z innymi Twoimi doświadczeniami czy spostrzeżeniami w tematyce ubezpieczeniowej.

System sąd

Głosowanie w naszych sądach ma wpływ na rozwój i kierunek rozwoju serwisu Ubezpieczenia Olsztyn. Zapraszamy do głosowania!

Zobacz również

Rzeszów ubezpieczenia | Rzeszów ubezpieczenia komunikacyjne

Rzeszów ubezpieczenia | Rzeszów ubezpieczenia komunikacyjne

Adres:ul. Zygmuntowska 10 lok. 3, 35-100 Rzeszów

BURMAN-UBEZPIECZENIA Sp. z o.o. powstała z myślą o zapewnieniu naszym klientom przejrzystych warunków tworzenia oferty ubezpieczeniowej, a także decydowania o jej ostatecznym kształcie. Do realizacji tego zadania chcemy posłużyć się narzędziami informatycznymi, które w sposób czytelny i zrozumiały pozwolą wybierać

Nasza ocena: 80%, na 100%| brak komentarzy | Kategorie: Polecane obiekty, Ubezpieczenia Rzeszów
MAXIMUS BROKER – ubezpieczenia Toruń

MAXIMUS BROKER – ubezpieczenia Toruń

Adres:ul. Szosa Chełmińska 164 87-100 Toruń

Maximus Broker jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm  w branży brokerskiej. Zdobywamy doświadczenie i wiedzę od 2001 r. Z każdym rokiem współpracujemy z większą ilością klientów, poszerzamy grono współpracowników i dos

Nasza ocena: 100%, na 100%| brak komentarzy | Kategorie: Polecane obiekty, Ubezpieczenia Toruń
Ubezpieczenia Warszawa

Ubezpieczenia Warszawa

Adres:ul. Rakowiecka 41 lok. 30 02-521 Warszawa

Tworzymy zespół osób profesjonalnie zajmujących się doradztwem ubezpieczeniowym, stale podnoszących swoje umiejętności i na bieżąco śledzących zmiany w ofertach Towarzystw Ubezpieczeniowych. Wybierając Towarzystwa, z którymi współprac

Nasza ocena: 100%, na 100%| brak komentarzy | Kategorie: Polecane obiekty, Ubezpieczenia Warszawa
Ubezpieczenia Olsztyn - dodaj obiekt Ubezpieczenia Olsztyn - weś udział w dyskusji na naszym forum
Ubezpieczasz się w biurze z Twojego miasta?